Immortalitas – trailer

film-europe-immortalitas-01

Nebyla by na světě nuda kdyby se točily jen dobré filmy? No, nebyla, ale stejně se najdou autoři kteří chtějí světovou kinematografii trochu „okořenit“. A nemusíme k nim chodit ani moc daleko, Uwe Boll nás pravidelně obšťastňuje zpoza našich západních hranic, a teď, teď se chystá pro změnu úder z opačné strany.
Na Slovensku totiž jistý Erik Bošnák natočil sci-fi říznuté satanským hororem jménem Immortalitas… a přiznejme si, už podle traileru to vypadá na řádnou sračku. To nejhorší co si dokážete představit od nesoudných amatérů, kteří si právě přečetli příručku „After Effects pro začátečníky“ a někdo jim omylem dal příliš mnoho peněz.
Slováci už si ji v kině užívají od začátku března (průměrné hodnocení na csfd je velmi lákavých 11%), česká premiéra bude v srpnu (ano, tento film má naplánované široké nasazení do našich kin… na rozdíl od Lockout nebo Iron Sky).

Tak co si myslíte tuzemských žánrových výplodech? Nebo snad doufáte že české Poslední z Aporveru dopadne lépe?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>