Blade Runner 2 – novinka

blade-runner

Blade Runner 2

Ano, teď už je to i oficiální, Ridley Scott se po svém návratu k Vetřelčí sérii v Prometheovi vrátí i ke svému druhému sci-fi hitu (a jen tak mimochodem nejlepšímu filmu všech dob), k Blade Runnerovi.

Na filmu bude pracovat spolu se scénáristou původního filmu Hamptonem Fancherem, společně také odhalili že nový příběh se bude odehrávat pár let po jeho ději a že bude mít ženskou hlavní hrdinku.
O tom jak moc bude dějově provázaný s prvním dílem se neví nic… nicméně osobně doufám že provázanost bude v případě Blade Runnera výrazně menší než jaká se zdá být u Promethea. A zejména doufám že se do filmu nebudou snažit nějak procpat dědu Harrisona Forda – technika digitálního omlazování sice dokáže mnohé, ale na jeho 70+ by přece jen nestačila, a hlavně by tím zbourali dokonale zakončený příběh originálu.

Každopádně na scénáři se teprve víceméně začalo pracovat a je jisté že se filmu hned tak nedočkáme, nejprve bude ostatně Ridley natáčet thriller Counselor (s Michaelem Fassbenderem, hvězdou Promethea, v hlavní roli). A s jeho pravidelným tempem jeden snímek za rok (lehce nabouraným právě Prometheem) těch filmů před Blade Runnerem 2 stihne dost možná ještě několik.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat