Godzilla – novinka

gz-film-detail-main-poster_1240x703

Chystá se další Godzilla. Tedy její remake, a hlavně remake americký – v japonsku si totiž nějakou godzillu točí zhruba co dva roky.

Což samozřejmě přináší velmi bolestivou vzpomínku na příšernou verzi od Emmericha (tu sračku, která vypadala jako by se produkční studio Asylum snažilo natočit vlastní verzi o rok staršího Jurského parku 2), ale naštěstí je jasné že hůř už být nemůže a režisér Gareth Edwards tak může jen příjemně překvapit.
Předpoklady k tomu má, stojí za ne úplně nezajímavým nízkorozpočťákem Monsters a teď mu oproti nim navíc se známou značkou a velkou produkční společností za zády už nic nebude bránit v rozmachu, takže ji bude moci ukázat v amerických velkoměstech v plné kráse.
Osobně jsem sice už těch hroutících se mrakodrapů z poslední doby trochu přejedený, ale co se dá dělat – oni ti ječící pedestriani nadšeně hynoucí pod hroutícím se zdivem, či ušlapávání obří nohou obřího plaza, ti se neomrzí nikdy.

Premiéra je naplánovaná na 16. května 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat