Self/Less – trailer

selfless2

V ještě neurčený termín letošního roku bude mít premiéru velice zajímavý film Self/Less, za nímž stojí Tarsem Singh – vizuální mág, který má na triku nádherné filmy Fall a Cela, a také nedávno nepříliš úspěšnou historickou akci Immortals.

89659V Self/Less Ben Kingsley hraje bohatého magnáta, který zjišťuje že za prachy si může koupit opravdu všechno – i zdraví a mládí, ne li nesmrtelnost. Stačí nasypat neznámé korporaci dost zlaťáků, a ta svými vědeckofantastickými udělátky stáhne z jeho mozku jeho vědomí, a nahraje ho do prázdné hlavy Ryana Reynoldse. Takže pak už nic nebrání tomu začít i na „stará kolena“ řádit na vodních skůtrech a rozdávat si to s vnadnými modelkami.

Tedy nebránilo by – nebýt zjištění že ta hlava Ryana Reynoldse nebyla tak docela prázdná (což je dost s podivem, vždyť ten člověk hrál Green Lanterna), a že ten by se docela rád vrátil ke své rodině. V jedné hlavě je málo místa pro dva lidi, takže jak se s tím vypořádá vědomí bývalého Bena Kingsleyho je otázka do pranice, nabízející do filmu hlubší psychologický rozměr – komu se nastal situace líbit ale určitě nebude, je šéfovi oné tajemné korporace, takže dojde na zbraně, střelbu, výbuchy, a další oblíbené blockbusterové propriety.

Což je vidno i z nového traileru na film:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>