Pacific Rim 2 – novinka

pacificrim_jaegers_wallpaper

Pacific Rim potěšil v relativním měřítku jen málo lidí, většina mu vyčítala přílišnou plytkost, jednoduchý humor i příběh, přílišné soustředění na ikonizaci robotů a nezajímavé lidské postavy, a na to tržbách se to projevilo také.

Což dle mého jen ukazuje že dav nedokáže rozpoznat pořádně odlehčenou pecku ve stylu Emmerichovy klasiky Den Nezávislosti, a hledá vědu v něčem co se snaží jen bavit – a skvěle se to tomu daří.

 

Takže to, že se del Toro vrací k robíkům, co zašlápnou Transformery malíčkem, mě naplnilo nemalým nadšením. Jen si na ně budu muset chvíli počkat, premiéra dvojky totiž byla stanovena na 7. dubna 2017. A bude popisovat svět „po Kaiju“, ve kterém se svět zbaví hrozby, ale zůstane v ruinách jen s technologií obřích robotů. Bez monster ale film prý úplně nebude, takže předpokládám že na novou hrozbu se nebude čekat dlouho. Budou jí každopádně opět „čelit“ dva pošahaní nerd vědci z jedničky, o dalších se zatím neví. Ron Perlman by citelně chyběl. (hlavní noname dušín nikoliv)

pacificrim_jaegers_wallpaper

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>