Interstellar – teaser

ba0eb03d-c63b-4769-879c-5fe4d572c294

Interstellar – nedonošené dítě Stevena Spielberga, kterého se po mnoha a mnoha letech chystání a odkládání místo něj chopil Christopher Nolan, a podobně jako před pár lety s geniálním Inception ho velice rychle dovedl do produkce jako další ze svých „méně komerčních“ filmů, které následují jeho hitové Batmany.

Scénář přitom z větší části přebral od Spielberga – pro kterého ho psal jeho bratr Jonathan – ale ne doslovně, zavedl do něj své vlastní nápady a úpravy. Každopádně však zůstala hlavní myšlenka o „realistickém“ cestování mez hvězdami skrze červí díry – a právě na to objevování vesmíru a překonávání hranic lidstva teď dokonale poutá první ukázka z filmu.

Do premiéry je ještě bezmála rok, ale i s minimem záběrů z filmu, a bez pompézních scén a velkých efektů, láká nádhernou atmosférou ze které každého pravověrného příznivce kosmonautiky musí mrazit v zádech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>