Lockout – trailer

lockout

Luc Besson – býval dobrým režisérem, ale spáchal ten nejhorší hřích a… vzal si Millu Jovovich? Asi těžko ho vstup do chomoutu s topmodelkou připravil o talent, ale faktem je že právě v té době začal upadat tak moc, že se mu brzy smáli i ti největší milovníci jeho dřívějších mistrovských filmů. Naštěstí ale psal a produkoval filmy sice neuvěřitelně pitomé, ale dostatečně béčkově zábavné na to, aby si našly dost početné publikum lačníci po akci, kterou na starém kontinentně zkrátka skoro nikdo jiný netočil.
A navíc, čas od času se mu povedl (snad omylem, snad zázrakem) i film, který jeho diváci nejenže nechtěli druhý den urychleně zapomenout, ale naopak ho pro jeho kvality sjíždět z ošoupaných nosičů znovu a znovu – před šesti lety to byla arénová kung-fu řežba s artovými prvky „Utržený ze řetězu“, před třemi zas komerční megahit s nasraným Obi-Wanem „96hodin“… a příští rok se k nim možná přidá i Lockout.

Alespoň první ukázky tedy takové naděje vzbuzují, protože dynamické akční sci-fi, s nahláškováným badass Guy Pearcem (Dravci) v hlavní roli, o infiltrování revoltou zmítaného superblázince plujícího na oběžné dráze – to přece musí zajímat každého, kdo aspoň jednou v životě slyšel jméno Riddick.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>