Nové Star Wars!

2000px-Star_Wars_Logo.svg

- Star Wars 7 za dva a půl roku v kinech.
- Následovaná každé dva až tři roky dalším dílem.
- A bez George Lucase.

Aneb největší a nejpřekvapivější filmová zpráva (nejen tohoto) roku.

Filmový moloch Disney totiž za 4 miliardy dolarů odkoupil celý Lucasfilm, osobní impérium George Lucase, ze kterého krom čím dál horších přídavků ke Star Wars vzešly i filmy s Indiana Jonesem a také studio Pixar (než ho odkoupil Steve Jobs a od něj už před lety zase Disney). Disney má přitom s nově získanou značkou zjevně velké plány – už během pár let by měla vzniknout celá nová Star Wars trilogie (o které se stejně šeptalo už od osmdesátých let), a možná dokonce nějaké další filmy.

George Lucas každopádně odchází do důchodu a nebude mít se značkou už vůbec nic společného – což je nepochybně dobrá zpráva, vzhledem k ohavné stupiditě a infantilnosti Clone Wars, a (mírně řečeno) kontroverznosti celé nové trilogie a věčných úprav té staré. Zkrátka – jakkoli je Disney špatný, horší už to pro Star Wars vesmír může být jen těžko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat