Star Wars 7 mají režiséra?

2000px-Star_Wars_Logo.svg

Star Wars: E7 will Kick ass?

Možná doslova – v jednání na nejžádanější režisérský post všech dob je totiž prý Matthew Vaughn, režisér geniální komiksárny Kick-Ass.
Ten má za sebou krom něj i neméně povedené Gaimanovské fantasy Stardust a jeden z nejlepších blockbusterů loňského roku, X-Men: First Class. Přitom právě z vymodleného a dlouho připravovaného natáčení pokračování jeho X-Menovské pecky před dvěma týdny překvapivě odešel, což jen o to víc nahrává domněnce že by to mohlo být kvůli novému dobrodružství v jedné předaleké galaxii.
A pokud by se toto potvrdilo, půjdu chystat šampaňské, jen málokdo by pro nové Star Wars mohl být zajímavější volbou.

Krom toho se samozřejmě v posledním týdnu kolem filmu vynořila všelijakých ověřených informací i zběsilých fám zhruba miliarda, nejzajímavější z nich je že nová Star Wars trilogie NEBUDE adaptací velmi známé trilogie knih od Timothy Zahna a tedy se zřejmě nebude držet takzvaného „expanded universe“, mnoha fanoušky braného jako kánon světa SW.
Díky bohu, co se týče mně – ty knihy jsou povedené, ale film bych raději viděl jiný, originální, a nesvázaný už před mnoha lety vytvořeným.

A nakonec – Harrison Ford by prý neodmítl kdyby dostal nabídku na to, aby se na filmu také podílel.
Nu, jako Indiana Jones se sice pořád ještě drží, ale… opravdu chceme vidět 70+ letého Hana Sola?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat