Tomorrowland – trailer

Tomorrowland-Syd-Mead_990x533

tomorrowland-posterSpielberga v nejlepších letech, přesně to připomíná trailer na nový film nejlepšího z režisérů, kteří kdysi postavili na nohy studio Pixar – Brada Birda.

Po Úžasňákových a Ratatouille mu animáky pro nejmenší už začaly být těsné, a vypravil se do dospělého světa hraného filmu… a hned zazářil akční peckou, Mission: Impossible – Ghost Protocol.
Od zaběhnuté značky se teď odpíchl k úplně originálnímu filmu – zdání navzdory není Tomorrowland další z v poslední době tolik populárních young adult adaptací, ale zcela původním scénářem – a dostal na něj od Disneyho prý opravdu velkorysý rozpočet kolem 250 milionů dolarů. A George Clooneyho k tomu.

To už je dost dobrý základ pro kvalitní dobrodružné sci-fi v nádherně steampunkovém prostředí, nabízí se tak vzácná příležitost vidět na plátně zase jednou velké sny velkého tvůrce… a když se k tomu přidá že Bird kvůli Tomorrowlandu odmítl i režii sedmých Star Wars, tak je jasné , že zajímavější filmovou událost tohoto roku se bude hledat jen těžko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>