Prometheus – novinka

prometheus-michael-fassbender

Spolehnout se dnes nedá už opravdu na nic, ani na ty největší jistoty. Nejdřív vám rodiče řeknou že Ježíšek neexistuje (a to zrovna ve chvíli kdy už jste byli fakt rozhodnutí dát mu přes držku za to že vám nenosí dárky o které jste si napsali), pak přijde papež s tím že kondomy jsou vlastně občas docela fajn (v době kdy už si všichni kněží zvykli že kvůli jejich zákazu můžou souložit jen s malými chlapci) a teď… teď dokonce i ten všemi milovaný Vetřelec umřel. Nebo spíš zmizel. Přímo ze svého vlastního filmu. Právě ve chvíli kdy už jsem se na něj začal vážně těšit. Ridley Scott byl totiž při přípravě scénáře napjatě očekávaného prequelu Alien ságy do práce tak zažraný, až najednou překvapeně zjistil, že mu z něj nějakým způsobem vypadla jeho hlaní hvězda, a z filmu se stalo zcela samostatné, originální sci-fi. A co je ještě nečekanější, producenti (FOXové) mu na to kývli a rovnou do jedné z hlavních rolí obsadili vycházející hvězdičku ze švédské trilogie „Millenium“ Naomi Repace.
Z jakého důvodu věří že něco takového bude mít větší finanční úspěch než onen Vetřelec je mi záhadou, takže nezbývá než se modlit aby ve chvíli kdy přijdou k rozumu celý projekt nezrušili úplně, ale třeba budeme mít štěstí. Každopádně ale teď považuji za jisté že film bude mít rating PG13 a také že se nedočká zdaleka tak velkého rozpočtu jaký byl původně plánován… což ovšem nemusí být úplně na škodu.
Takže „Vetřelec 5″ neexistuje, těšte se až přiletí Prometheus.
Doufejme že nebude vypadat nějak takto:
5c45c1202d_21644813_o2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>