Star Trek 3 má režiséra

star trek 2

S tím jak Abrams konečně změnil název své space opera série, a podle přání fanoušků jí konečně začal říkat Star Wars jak se sluší, zůstala druhá slavná „Star“ značka opuštěna. Bylo ovšem jasné že tak nezůstane dlouho, peníze se musí točit, a poslední díl byl úspěšný velice, takže je potřeba stihnout premiéru do roku 2016 – a na to bylo potřeba sehnat nového režiséra.
Po několika ne příliš zajímavých volbách ale nakonec zůstalo u jména které rozhodně není špatné… tedy, jak se to vezme. Novým Star Trekovým režisérem je totiž Justin Lin, který stojí za obnovenou popularitou akční série Rychle a Zběsile. Což byl filmy pekelně zábavné, pekelně nereálné, a pekelně povrchní.

Takže dobrý důvod k tomu, aby se všichni pravověrní Trekkies šli zabít.
58317
Jediný problém je, že oni už stejně mrtví dávno jsou, Abram se svými Star WarsTrek je zabil. Takže teď už je to vlastně jedno, jen houšť, ať lodě vybuchují, lasery střílí, a hrdinové jsou cheesy macho borci. No jen si to představte, Rock jako Klingon, Vin Diesel Romulan, Gal Gadot jako Spock, a závody v hvězdných lodích na čtvrt parseku, hell yeah.

(já jsem pravověrný Trekkie, takže už jsem stejně dávno mrtvý)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>